Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Wielkie Walichnowy - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

3 000 000 zł267 200 m² 11,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjny kompleks 12 działek rolnych o łącznej powierzchni 26,72 ha, położony w miejscowości Wielkie Walichnowy, gmina Gniew, powiat tczewski (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

595 000 zł82,69 m² 7 195,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania bezczynszowe w cenie, która Cię zaskoczy! Nowa inwestycja na mapie Kwidzyna Osiedle Owcza Park! Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 520 zł38,16 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Deweloper Projekt Jantar rozpoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka "tarasy Belvedere". Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 60/2025 z dnia 21.03.2025. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksus, styl I spokój Twoja oaza w sercu nowoczesnego Tczewa (jednostka) Czy można połączyć wielkomiejski komfort z sielskim widokiem, którym nie powstydziliby się Barbie i Ken.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Subkowy(Wielkie Walichnowy + 11 km)

125 000 zł43,41 m² 2 879,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Subkowy w woj. pomorskim, w powiecie tczewskim, w gminie Subkowy. Przez Subkowy przebiega trasa kolejowa nr 131 Chorzów Batory.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł280 m² 1 603,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty tej nieruchomości: lokalizacja w centrum miasta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł8 814 m² 124,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko U nas! *** Działka 8700 m2 + 114 m2 działka drogowa, z uchwalonym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Lokalizacja - Subkowy | Idealne połączenie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

553 500 zł106 m² 5 221,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu lokal do wynajęcia blisko Bulwaru nad Wisłą w Tczewie. Jest także możliwość wynajęcia lokalu! Nieruchomość: - powierzchnia: 106,73m2; - miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł2 706 m² 635,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna, 1891 m2 - Tczew Czyżykowo działka: na sprzedaż działki 289/4 i 289/6 oraz 291 o łącznej powierzchni 2706 m2. Nieruchomość objęta jest obowiązującym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł63,20 m² 9 319,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Doskonała przestrzeń dla pary, rodziny oraz jako nieruchomość inwestycyjna lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej, jednocześnie najbardziej pożądanej dzielnicy Tczewa - Suchostrzygi.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij